+32 (0) 22 300 208
opening hours
Ma:
10:00 -12:00 / 13:00 - 17:00
Di - Vr:
9:30 -12:00 / 13:00 - 17:00

De Lot Vallei Route

De Lot, Frankrijk

Douelle Heen en terug, via Luzech en Crégols

Minimaal 7 overnachtingen

Geniet met volle teugen van een riviercruise langs prachtige kastelen, middeleeuwse kerken en steden met musea en kunstgalerieën.

4.15

gebaseerd op 7 recensies
Boten en Prijzen

Of bel ons via +32 (0) 22 300 208 om te boeken

Aanbiedingen

Tot 40% korting op een selectie Enkele reizen in april!

Boten en Prijzen voor De Lot Vallei Route

Alle 20 boten beschikbaar voor De Lot Vallei Route

Houd er rekening mee dat weergegeven prijzen een indicatie zijn – werkelijke prijzen worden bevestigd als u reserveert.