+32 (0) 22 300 208
opening hours
Ma:
10:00 -12:00 / 13:00 - 17:00
Di - Vr:
9:30 -12:00 / 13:00 - 17:00

De Lot Vallei Route

De Lot, Frankrijk

Douelle Heen en terug, via Luzech en Crégols

Minimaal 7 overnachtingen

Geniet met volle teugen van een riviercruise langs prachtige kastelen, middeleeuwse kerken en steden met musea en kunstgalerieën.

4.15

gebaseerd op 7 recensies
Boten en Prijzen

Of bel ons via +32 (0) 22 300 208 om te boeken

Aanbiedingen

Nu -20% op Bourgondië Franche Comté m.u.v. Horizon.

Boten en Prijzen voor De Lot Vallei Route

Alle 8 boten beschikbaar voor De Lot Vallei Route

Houd er rekening mee dat weergegeven prijzen een indicatie zijn – werkelijke prijzen worden bevestigd als u reserveert.