+32 (0) 22 300 208
opening hours
Ma:
10:00 -12:00 / 13:00 - 17:00
Di - Vr:
9:30 -12:00 / 13:00 - 17:00

De Lot Vallei Route

De Lot, Frankrijk

Douelle Heen en terug, via Luzech en Crégols

Minimaal 7 overnachtingen

Geniet met volle teugen van een riviercruise langs prachtige kastelen, middeleeuwse kerken en steden met musea en kunstgalerieën.

4.15

gebaseerd op 7 recensies
Boten en Prijzen

Of bel ons via +32 (0) 22 300 208 om te boeken

Aanbiedingen

Nu -20% op Bourgondië Franche Comté m.u.v. Horizon.

Opties en Extra’s voor De Lot Vallei Route

Transferdiensten

U kunt zelf een taxi regelen tussen de basis en uw vliegveld of treinstation. Onze Basis Informatie op het Plan uw reis gedeelte bevat alle contacten (en prijsindicatie) van de lokale taxi's. In Ierland kunnen wij een taxitransfer voor u regelen, neem contact op met het verkoopteam.

Het bereiken van uw startbasis:
Douelle
Met de auto / bus:
  • Location Coordinates : E1° 21.72` / N44° 28.398`
  • A20, afslag #57 'Cahors Nord/Villeneuve-sur-Lot' (23 km verderop)
  • A20, afslag #58 'Cahors-Sud' (20 km verderop)
Met de trein:
  • Cahors (15 km)
Met het vliegtuig:
  • Bergerac (107 km)
  • Toulouse (125 km)
  • Bordeaux (232 km)