Gold Trusted Service Award
Gold Trusted Service Award
De prijs wordt toegekend door Feefo, die op onafhankelijke wijze beoordelingen van onze klanten verzamelt, en is een erkenning voor bedrijven die consequent een uitstekende klantervaring bieden.
rozet badge
Vaarexpertise sinds 1969
Met meer dan 50 jaar ervaring en expertise zijn we gepassioneerd over het bieden van onverslaanbare vakanties op het water.
Kompas
18 geweldige bestemmingen
Ons uitgebreide netwerk van basissen in 9 landen betekent dat u kunt genieten van een heen- en terugreis of kunt kiezen uit een brede selectie van enkele reizen.
Boot
Grootste vloot ter wereld
We hebben meer rivier- en kanaalboten beschikbaar dan welke andere aanbieder dan ook, te huur tussen april en oktober. Ons ruime aanbod aan boten biedt plaats aan 2-12 personen.
Reddingsboei
Geen vaarbewijs nodig
Inderdaad! U kunt uw eigen boot huren en besturen voor een korte vakantie (minimaal 3 nachten), een week of langer. We laten u alles zien wat u moet weten voordat u op pad gaat.
 • Gold Trusted Service Award
  Gold Trusted Service Award
  De prijs wordt toegekend door Feefo, die op onafhankelijke wijze beoordelingen van onze klanten verzamelt, en is een erkenning voor bedrijven die consequent een uitstekende klantervaring bieden.
 • rozet badge
  Vaarexpertise sinds 1969
  Met meer dan 50 jaar ervaring en expertise zijn we gepassioneerd over het bieden van onverslaanbare vakanties op het water.
 • Kompas
  18 geweldige bestemmingen
  Ons uitgebreide netwerk van basissen in 9 landen betekent dat u kunt genieten van een heen- en terugreis of kunt kiezen uit een brede selectie van enkele reizen.
 • Boot
  Grootste vloot ter wereld
  We hebben meer rivier- en kanaalboten beschikbaar dan welke andere aanbieder dan ook, te huur tussen april en oktober. Ons ruime aanbod aan boten biedt plaats aan 2-12 personen.
 • Reddingsboei
  Geen vaarbewijs nodig
  Inderdaad! U kunt uw eigen boot huren en besturen voor een korte vakantie (minimaal 3 nachten), een week of langer. We laten u alles zien wat u moet weten voordat u op pad gaat.
 • Gold Trusted Service Award
  Gold Trusted Service Award
  De prijs wordt toegekend door Feefo, die op onafhankelijke wijze beoordelingen van onze klanten verzamelt, en is een erkenning voor bedrijven die consequent een uitstekende klantervaring bieden.
 • rozet badge
  Vaarexpertise sinds 1969
  Met meer dan 50 jaar ervaring en expertise zijn we gepassioneerd over het bieden van onverslaanbare vakanties op het water.
 • Kompas
  18 geweldige bestemmingen
  Ons uitgebreide netwerk van basissen in 9 landen betekent dat u kunt genieten van een heen- en terugreis of kunt kiezen uit een brede selectie van enkele reizen.
 • Boot
  Grootste vloot ter wereld
  We hebben meer rivier- en kanaalboten beschikbaar dan welke andere aanbieder dan ook, te huur tussen april en oktober. Ons ruime aanbod aan boten biedt plaats aan 2-12 personen.
 • Reddingsboei
  Geen vaarbewijs nodig
  Inderdaad! U kunt uw eigen boot huren en besturen voor een korte vakantie (minimaal 3 nachten), een week of langer. We laten u alles zien wat u moet weten voordat u op pad gaat.

Beste pubs aan de Theems (Oxford tot Kingston)

De Theems is een van de belangrijkste plaatsen in het Verenigd Koninkrijk en beslaat 5.500 vierkante mijl van Zuid-Engeland. Hoewel de rivier vooral bekend is omdat hij door het centrum van Londen en onder de beroemde London Bridge loopt, strekt hij zich uit over een afstand van 205 mijl. Er is dus nog veel meer te beleven. 

De Theems is een iconische rivier om met een kleine boot op te varen en daarbij rekening te houden met kleine voorzorgsmaatregelen. Als u van plan bent een boottocht met eigen vervoer te maken, is het essentieel de beste pubs langs de Theems te kennen om onderweg te genieten van een koude pint en enkele klassiekers uit de pub. Het zou immers geen vakantie zijn zonder een Sunday roast of bangers and mash. 

Vandaag presenteert ons team van experts de volgende gids over populaire pubs aan de rivier tussen Oxford en Kingston Upon Thames. 

Le Boat heeft twee basissen aan de Theems, in Benson en Chertsey. Dit deel van de Theems is het rustigst, maar u kunt gemakkelijk het hele stuk bevaarbare rivier verkennen nadat u uw boot heeft opgepikt, als u bepaalde bezienswaardigheden wilt zien.  

Ons team van experts voor het plannen van vakanties heeft de volgende lijst samengesteld van de beste pubs aan de Theems, gebaseerd op het aantal beoordelingen en de gemiddelde waardering van elke locatie. En het beste nieuws is: ze zijn allemaal hondvriendelijk, net als onze boten! Als u uw viervoeter wilt meenemen op een welverdiende vakantie, lees dan zeker even verder over onze hondvriendelijke vakanties

Zonder verder oponthoud, hier is onze lijst van de top 10 pubs aan de Theems tussen Oxford en Kingston.  

Bekijk alle pubs op een kaart

The Head of the River, Oxford

The Head of the River, Oxford

De historische pub Head of the River is een klassieke combinatie tussen een pub en een herberg. De pub bevindt zich in Oxford, in de wijk St Aldates bij de Folly Bridge. Het heeft een luxueus terras aan de rivier en een verrukkelijk menu vol Britse klassiekers.

The Head of the River heeft ook een seizoensgebonden menu dat het hele jaar door verandert, waarbij rekening wordt gehouden met de seizoensproducten. Gasten beschrijven de sfeer van de pub als intiem en romantisch, door de plaatselijke bevolking beschouwd als een van de beste pubs in Oxford. Het is ook gezinsvriendelijk, waardoor het een geweldige plek is om uw kinderen mee te nemen op een familie-uitje. 

Praktische informatie:

Nag's Head, Abingdon

Nag's Head, Abingdon

The Nag's Head is een andere leuke pub met prachtig uitzicht op de rivier en een buitenterras. Het meest bijzondere aan deze pub is dat hij op een eiland midden in de Theems ligt, wat niets minder dan een betoverende ervaring garandeert. Hij is moeilijk te missen tijdens een riviercruise, want het eiland ligt bij de Abingdon Bridge.  

The Nag's Head biedt elke vrijdagavond van 20.30 tot 22.30 uur live muziek. Gasten zeggen dat de sfeer er gemoedelijk is en het eten ongelooflijk lekker. Hun menu staat vol klassiekers en er is een grote lijst met drankopties.

Praktische informatie:

The Swan, Pangbourne, Reading

The Swan, Pangbourne, Reading

The Swan is een van de beste pubs aan de Theems vanwege de interessante geschiedenis, de gezellige sfeer en het geweldige eten. The Swan is een prachtig 17e-eeuws gebouw met een ingebouwde kolenbunker die u kunt reserveren voor privé-evenementen.

Er zijn drie open haarden om bij te schuilen op koele herfst- of ijzige winteravonden. Er is ook een groot buitenterras voor lente- en zomeravonden om te genieten van de rustige rivier na een tussenstop tijdens uw vakantie.

Praktische informatie:

The Angel on the Bridge, Henley

The Angel on the Bridge, Henley

The Angel on the Bridge is een prachtige historische pub in Henley-on-Thames. De pub werd opgericht in 1728 en is daarmee de oudste aan de Theems buiten Londen. Door de ligging aan de rivier en de prachtige witte gevel is dit een van de meest geschilderde en gefotografeerde gebouwen aan de rivier.

De Angel on the Bridge heeft binnen- en buitenzitplaatsen en een bruisende en levendige omgeving, vooral tijdens de Henley Regatta (27 juni - 2 juli 2023). Ondanks dat het druk kan zijn, melden gasten dat de service altijd uitzonderlijk goed is.

Praktische informatie:

The Ferry, Cookham, Maidenhead

The Ferry, Cookham, Maidenhead

The Ferry is een centraal gelegen pub in Cookham. Het is een stijlvolle pub die hoogwaardige gerechten, brunch, Sunday roast en pubklassiekers serveert. Ze hebben ook een kindermenu, dus houd het in de gaten voor een leuk avondje uit met de kinderen.

De sfeer van The Ferry is warm en trendy, en hun terras is prachtig. Ze hebben ook veel bieren van de tap en een uitgebreide wijnkaart. Tot slot bieden ze af en toe live muziek tijdens hun populaire Beats & Bubbles-evenementen, hoewel u van tevoren moet nakijken of dat op een bepaalde avond zal gebeuren.

Praktische informatie:

The Boatman, Windsor

The Boatman, Windsor

De Boatman ligt net onder Windsor Castle, met uitzicht op Eton Bridge. De pub heeft een terras aan de rivier en een veranda voor alle weersomstandigheden, zodat u het gevoel hebt buiten te eten zonder dat de regen u stoort. The Boatman koopt bijna alle ingrediënten lokaal in en serveert pubklassiekers en creatieve seizoensgebonden menu's voor ieders smaak.

The Boatman bedient tevreden klanten in Windsor sinds 1829. Voordat de eigenaren het de naam The Boatman gaven, kende men het als The King's Head, en de plaatselijke bevolking noemt het The Donkey House omdat het ooit een ezelstal was. Het heeft enkele van de meest ongelooflijke uitzichten op het water in de stad. 

Praktische informatie:

The Kingfisher, Chertsey

The Kingfisher, Chertsey

De Kingfisher biedt alle charme van een landelijke pub met de luxe van een locatie aan de rivier. Dit lokale restaurant heeft een tuin en een gezellig interieur dat geschikt is voor elk moment van het jaar, regen of zonneschijn.

The Kingfisher ligt in het stadje Chertsey en heeft verschillende prachtige historische bezienswaardigheden op loopafstand, waaronder 18e-eeuwse huizen, een middeleeuwse toren en een mooie boogbrug die zich uitstrekt over de Theems.

Praktische informatie:

The Magpie, Sunbury-on-Thames

The Magpie, Sunbury-on-Thames

De Magpie beschikt over een mooi tuinterras en de mogelijkheid om uw boot aan te leggen en direct naar de pub te gaan. De eetkamer kijkt ook uit over de rivier, zodat u zelfs tijdens een storm van dit rustige uitzicht kunt genieten.

The Magpie is een gastropub met een uitgebreide drankenkaart voor zij met een meer verfijnde smaak. Gasten melden lekker eten en grote porties.

Praktische informatie:

The Albany, Thames Ditton

The Albany, Thames Ditton

The Albany is een aangename pub in het stadje Thames Ditton. Hier vindt u cadeauwinkels, kleine boetiekjes, pittoreske wandelingen en een kunstgalerij als u een dagje wilt uitrusten.

The Albany is een pub van hoge kwaliteit die zowel Britse favorieten als een moderne kijk op traditionele pubgerechten serveert. Het heeft een trendy en mooi interieur voor regenachtige dagen en een terras aan de rivier voor zonnige middagen.

Praktische informatie:

The Boaters Inn, Kingston upon Thames

The Boaters Inn, Kingston upon Thames

De Boaters Inn heeft een van de mooiste locaties in deze lijst van de beste pubs aan de Theems, want het ligt in de Canbury Gardens en aan de rivieroever. Elk uitzicht rond deze kleine pub is prachtig. De Boaters Inn heeft een biertuin aan de rivier en een prachtig balkon bij zonsondergang voor het plezier van de gasten, evenals zitplaatsen binnen. Het uitzicht alleen al maakt The Boaters Inn tot de beste pub in Kingston.

Gasten melden dat dit een rustigere optie is voor een diner aan de rivier in Kingston, met attente bediening in een ontspannen sfeer.

Praktische informatie:

Kaart van de beste pubs aan de Theems (Oxford tot Kingston)

Veelgestelde vragen

Hoeveel pubs zijn er aan de Theems?

Er zijn ongeveer 40 pubs aan de Theems in het Londense gebied van Kingston tot Canary Wharf, en ongeveer 30 van Oxford tot Kingston - berekend op basis van gegevens van Google Maps.

Wat is de oudste pub aan de Theems?

De oudste pub aan de Theems is de Prospect of Whitby in Wapping. Deze pub dateert uit 1520 en is een van de weinige met een eigen Wikipedia-pagina. Buiten Londen is de oudste pub aan de Theems de Angel on The Bridge, die dateert uit 1728.

Hoe lang is de rivier de Theems?

De Theems is 215 mijl lang, beginnend bij de Thames Head in Gloucestershire en eindigend bij de monding van de Theems in Essex.

Klaar om uw vaarvakantie op de Theems te boeken?

Wij hopen dat u onze lijst van de 10 beste pubs aan de Theems nuttig vond. U kunt elk van onze boten huren zonder dat u een vaarbewijs nodig heeft, wat betekent dat uw ideale vakantie op de Theems veel dichterbij is dan u ooit had kunnen denken. 

THEEMS VAARVAKANTIES